Prodavač (m/ž) BAUHAUS Pula

Prodajni centri: BAUHAUS Pula

Mjesto rada: BAUHAUS – PULA, Labinska 1, Pula

Opis posla:

  • prijem kupaca
  • prodaja robe iz asortimana poslodavca u poslovnici
  • briga o izgledu polica
  • prijem i kontrola robe
  • održavanje urednosti odjela i poslovnice u cijelosti
  • ostali poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti:

  • min. SSS
  • poznavanje rada na računalu
  • sklonost timskom radu
  • komunikativnost
  • usmjerenost na klijenta

Što nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • popust za zaposlenike
  • uz redovitu plaću i uvećanu satnicu rada za rad nedjeljom, blagdanom ili prekovremenog rada nudimo i dodatke na plaću: trinaestu plaću, prigodne godišnje nagrade (uskrsnica, božićnica), kvartalne premije / neto nagrade za ostvarene rezultate, naknadu za topli obrok, djelomičnu naknadu za troškove prijevoza na radno mjesto
  • obuku, stručno uhodavanje u posao, povremene edukacije
  • ugodnu radnu okolinu

Vaša privatnost nam je važna. Vaši podaci će biti obrađivani i čuvani toliko dugo koliko je potrebno da provedemo selekcijski postupak, tj. u svrhu mogućeg sklapanja ugovora o radu. Nakon završetka selekcije, temeljem našeg legitimnog interesa, Vaše podatke čuvamo dodatnih tri mjeseca za vrijeme trajanja probnog roka odabranih kandidata, a sve kako bismo Vas mogli kontaktirati u slučaju da neki izabrani kandidat odustane ili ne zadovolji na probnom radu. Nakon toga Vaši podaci bit će trajno pobrisani. Ako ne želite da Vaše podatke čuvamo dodatnih tri mjeseca, Vaš prigovor možete uložiti na isti način i na istu adresu kako ste poslali prijavu, ili na e-adresu zastita-podataka@bauhaus.hr
Više informacija o tome u koje svrhe prikupljamo i koristimo Vaše osobne podatke te kako te postupke možete nadzirati i ostvarivati svoja prava, možete pronaći na